Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Alle priser er inkl. mva. Trykk her for å vise priser eksl. mva.

MHub Essential – Works with Cavius

Kr 1.941,25

TEKNISKE DATA

App

iOS 13.0 eller nyere. Kompatibel med iPhone, iPad, og iPod touch.

Android: 7.1 eller nyere.

Trådløs tilkobling

Uhindret trådløs rekkevidde i fritt felt, frekvens, maks sende effekt: >10 m, 2400-2483,5 MHz, 9 dBm.

Internett-tilkobling via 2,4 GHz-båndet Wi-Fi (802.11b/g/n)

– Wi-Fi-sikkerhetsnivå: WEP, WPA, WPA2 (personlig).
– Uhindret trådløs rekkevidde i fritt felt, frekvens, maks sendeeffekt: 100 m, 2400-2495 MHz, 20 dBm.

Tilkobling til enheter gjennom proprietære 868/869 MHz protokoller

– Uhindret trådløs rekkevidde i fritt felt, frekvens, maks sendeeffekt: 300 m, 868,65 og 869,675 MHz, 14 dBm.

Mål

64 mm x 64 mm x 38 mm.

Driftsmiljø

-20°C til +45°C, innendørs bruk, 10 til 90%RH (ikke-kondenserende).

Strømforsyning

5 VDC, 1 A, USB-C type kontakt.

Standarder

I henhold til CE-RED-direktivet, RoHS og REACH-forskrifter.

Produsent

LiviSense ApS, Viengevej 100, Risskov, DK-8240.

Med MHub Essential får du det beste av sikkerhet og et smart hjem!

Du kontrollerer enhetene dine med Cavius appen når du har en MHub Essential. Wifi basert for enklest montering og oppkobling.

Sikkerhet først! Kommuniserer på radiofrekvenser og protokoller tiltenkt sikkerhet, brann og alarm.

Hjernen i ditt sikkerhetssystem

Perfekt for å sikre og beskytte ethvert hjem. Få tidlig varsel ved brann og innbrudd. Systemet registrerer åpne vinduer, dører og bevegelser, og rapporterer dem direkte til smarttelefonen din via Cavius appen. 

Bruk fjernkontroll, kodetastatur eller appen til å slå alarmen av og på, og få et varsel når barna kommer trygt hjem. Du velger selv hva du ønsker å bli varslet om og hvem du ønsker at skal varsles. 

MHub Essential støtter de trådløse seriekoblede varslerne fra CAVIUS og deres familie med trådløse detektorer. Seriekoblede røykvarslere gir tidligere og tydeligere varsel, og med MHub får du varsel til din telefon og kan respondere selv om du ikke er hjemme eller også varsle naboen.

Legg til varmealarmer for kjøkken, garasjer osv. for å redusere risikoen for uønskede alarmer, eller installer vannlekkasjevarsler for å oppdage lekkasjer tidligere.

Høy sikkerhet med Cavius og MHub Essential

Kryptert kommunikasjon mellom MHub og cloud / cloud og Cavius app.

Høy oppetid og god stabilitet mot endringer fra ISP (internettleverandør).

Og skulle nettet falle ut eller strømmen forsvinne, så er alle røykvarslerne til Cavius ekte seriekoblet (Piper én – piper alle), og vil fortsatt fungere og
varsle alle i umiddelbar fare.

Enkelt å plassere MHub gunstig i installasjonen for god radiodekning.

Bedre radiodekning ved å kunne montere MHub bort fra EMC (støykilder)

Oppfyller siste sikkerhetskrav rundt Cyber Security og er fremtidsrettet, klargjort for flere funksjoner og oppdateringer (firmware). 

Share on Facebook

Logg inn